مشاوره و سفارش

کود نانو

کاربرد روز افزون کودهای شیمیایی به ویژه کودهای ازته باعث بروز خسارات جبران ناپذیر زیست محیطی، بهداشتی و اقتصادی شده است. همچنین تخریب ساختمان خاک یکی دیگر از عوامل مصرف بی رویه کودهای شیمیایی است. علاوه بر آن توسعه بیماریهای خطرناک نظیر انواع سرطان از عواقب مصرف بیش از حد کودهای شیمیایی ازته و فسفاته می باشد با توجه به این معضلات شرکت فناور نانو پژوهش مرکزی با بهره گیری از متخصصین مجرب کشور پس از مدتها تحقیق و پژوهش، برای اولین بار در جهان به فناوری ساخت نانو کودهای بیولوژی دست یافت و اقدام به تولید انبوه این فناوری نموده است.

ذرات نانو

برای تولید نانوذرات روش‌های بسیار متنوعی وجود دارد. این روش‌ها اساساً به سه گروه تقسیم می‌شوند که در ذیل به شرح هر یک می‌پردازیم:

چگالش از یک بخار: روش چگالش از یک بخار شامل تبخیر یک فلز جامد و سپس چگالش سریع آن برای تشکیل خوشه‌های نانومتری است که به صورت پودر ته‌نشین می‌شوند. مهم‌ترین مزیت این روش میزان کم آلودگی است.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
نانو ذرات-سفارشیموجودتماس بگیرید
کود نانو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

info@nanosadra.com

درباره ما :

مجموعه نانو صدرا شروع فعالیت خود را با فروش نانو مواد آزمایشگاهی آغاز کرد. دانشجویان و محققان زیادی این مجموعه را می شناسند و با ما همکاری دارند. با گذشت زمان اساتید دیگری نیز با این مجموعه همکاری می کنند. مجموعه نانو صدرا توانسته موادی را برای کارهای صنعتی در مقیاس عمده تولید و تحویل صنایع دهد. اکنون این مجموعه توانایی تولید اکثر نانو مواد را در قالب پروژه های صنعتی و دانشگاهی داراست.

مدیر مجموعه نانو صدرا

امید رحمانی

Call Now Buttonتماس بگیرید