خرید نانو ذرات سیلیکا در نهایت کیفیت و مرغوبیت امکان پذیر است. کاربرد اکسید روی جهت کاربرد های حیاتی و آزمایشگاهی و صنعت های دارو سازی، پزشکی،تصویر برداری، انتقال ژن،  لاستیک سازی و بسیاری دیگر از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.این محصول دارای انواع مختلفی بوده و جهت استفاده های فراوانی با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.فروش نانو ذرات سیلیکا غیر متخلخل در بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت صورت می گیرد.

فروش نانو ذرات سیلیکا غیرمتخلخل

کاربرد نانو ذرات سیلیکا در پزشکی

کاربرد نانو ذرات سیلیکا در پزشکی

کاربرد نانو ذرات سیلیکا در پزشکی بسیار حائز اهمیت می باشد از این ذرات جهت تشخیص و درمان بیماری ها استفاده می گردد.از ذرات سیلیکا جهت دارو های متنوعی در نانوپزشکی استفاده می شود.

این کاربرد ها شامل انتقال داروهای ریز مولکول، فتوسنتز کننده ها، انتقال ژن و تصویر برداری مولکولی، بهبود انتقال هدفمند و‌ جایگاه اصلی تاثیر داروها، محافظت از تخریب فیزیولوژیکی، تولید از این ذرات ارزشمند جهت داروهای ضد نور مانند درمان فتودینامیک، پپتید ها، پروتئین ها، بیماری های سرطان، قلبی عروقی و پارکینسون در نانو ذرات سیلیکا بارگذاری شده اند.

این ذرات قابلیت حضور با مدت زمان طولانی تر جهت تاثیر در گردش خون را دارا می باشند و قابلیت بالایی جهت تصویربرداری امور پزشکی دارا می باشند.

انواع مختلف نانو ذرات شامل نانو پودر سیلیکا، نانو تیتاز اتاناز، اکسید تیتلنیوم، نانو پودر آهن، نانو اکسید آهن مغنلطیسی، نانو اکسید آلومینیوم گاما، نانو آلومینا آلفا، نانو آلومینا گاما، نانو اکسید روی، نانو اکسید مس، نانو لوله کربنی با عامل هیدروکسیل، نانو تیوپ کربنی با عامل هیدروکسید، نانو کربن تیوب با عامل  نیترید، نانو پودر نقره، نانو طلا، نانو کلوئید طلا، نانو رس مونتیلونیت، نانو اکسید کبالت چهار ظرفیتی، نانو سریا، نانو اکسید کروم، نانو اکسید تنگستن، نانو زیرکونیا، نانو اکسید قلع، نانو اکسید ملبیدن، نانو مس، نانو سلنیوم، نانو اکسید گرافن، نانو گرافن، نانو گرافیت، نانو کربن،نانو کربن سیاه، نانو کربن فعال، نانو کاربید تیتانیوم، نانو کاربید تنگستن، نانو کاربید بور، نانو اکسید منگنز، نانو فیبر کربنی، نانو الماس، نانو ذرات نقره، نانو سلنیوم، نانو پودر صنعتی، نانو سیلیس، نانو اکسید آهن، نانو کود ارگانیک و بسیاری دیگر از این ذرات باارزش که هر کدام کارایی مختص به خود را دارا می باشند. 

کاربرد نانو ذرات نام برده شده هر کدام به نوبه خود متفاوت بوده و بسیار حائز اهمیت می باشد. به عنوان مثال ذرات نانو سیلیکا بیشترین و فراوان ترین کاربرد را در صنعت داروسازی و پزشکی و نیز ساخت مواد آرایشی دارد.این ذرات به صورت پودری سفید رنگ بوده و ذرات بسیار ریزی می باشد.

نانو ذرات اکسید روی نیز همانند اکسید مس و نانو ذرات سیلیکا دارای ارائه خدمات بسیار مفیدی به صنایع پزشکی و داروسازی و کلیه صنایع نام برده شده می باشد.

مرکز فروش نانو ذرات سیلیکا

جهت خرید بهترین نوع نانو ذرات سیلیکا می توانید با مدیر فروش این محصول تماس حاصل کرده و تمام اطلاعات خرید و نوع مرغوبیت کالا را به دست آورید. خرید نانو سیلیکا جهت استفاده در صنایع مورد توجه بسیار حائز اهمیت بوده و در مناسب ترین قیمت صورت می پذیرد.

از این محصول علاوه بر استفاده در صنعت از جمله: باتری، شیشه، رنگ ها، موم ها، پلاستیک، چینی و سرامیک، نرم کننده ها، سیمان، چسب و غیره در بسیاری از محصولات پزشکی و دارویی و بهداشتی استفاده می گردد.

از این ذرات در صنعت پزشکی که به اسم زینک اکساید مورد استفاده قرار می گیرد در انواع محصولات آن از جمله پماد های سوختنی، پناد های پوستی، پودر بچه، سوختگی های پای نوزادان، گزش حشرات و خراشیدگی، کرم های ضد آفتاب، شامپوهای ضد شوره و غیره می باشد. از پماد زینک اکساید در درمان عفونت های ناشی از سوختگی ها، اگزما، سوختگی پای نوازاد، التهاب های پوستی و غیره استفده می شود.

نانو ذرات سیلیکا در ترکیبات آرایشی بسیار حائز اهمیت بوده و به دلیل آنکه جذب پوست نمی شود ضد جوش و ضد حساسیت می باشد. درتولید دئودورانت ها نیز به کار می رود، همچنین در جلوگیری از رویش میکروارگانیسم ها و ایجاد بوی بد در بدن مورد استفاده قرار می گیرد. عرضه اکسید روی  در انواع صنعتی و آزمایشگاهی با بهترین نوع کیفیت صورت می گیرد. 

این محصول کاربرد های ارزشمند بسیار فراوانی داشته که از جمله آن می توان به مواردی اشاره کرد؛ در تهیه  انواع  کودها و قوام بخشی به خاک ، مواد منفجره، سایر کودهای شیمیایی، صنعت  لاستیک سازی،  مواد کاربردی شوینده ها، صنعتچرم سازی، صنایع فلزی و معدنی، مواد نساجی ها، باتری اتومبیل ها، صنایع آبکاری، صنایع مهمات، صنایع تولید موادهای شیمیایی، در تولید ضد یخ ، صنایع دارویی و آزمایشگاهی، داروی آلومینیومی، صنعت آهن و فولات، صنایع کاغذ سازی و رول دستمال کاغذی، روزنامه ، جعبه  مقوایی، کاغذ تحریر و سایر مقواها، نخ اطراف تایر و فیلم های عکاسی و تصویر برداری را می توان نام برد.

مهمترین ویژگی های نانو ذرات سیلیکا

مهمترین ویژگی های نانو ذرات سیلیکا

خصوصیات نانو ذرات سیلیکا موجب گردیده که از آن استفاده های مفیدی بشود از جمله این خصوصیات می توان  به میزان سمیت کم، خاصیت نیمه رسانایی، دارای خواص اپتیکی مانند فوتولومینسانس، خاصیت نانو ذرات سیلیکا در تصویر برداری پزشکی اشاره کرد. نانو ذرات سیلیکا به عنوان سازگارترین ماده برای بدن دارای خاصیت های هارمونیک فراوانی می باشد.

امروزه بسیاری از مکمل های قرص مولتی ویتامین و سایر مکمل های غذایی در تهیه آن از اکسید روی استفاده می شود، همچنین در تهیه کرم های ضد آفتاب و اکثریت لوازم آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد.

نانو مواد سیلیکا از عنصر سیلیسیوم تهیه شده و دارای کاربرد های بسیار وسیعی در صنایع تولیدی می باشد. خریدار نانو ذرات طیف وسیعی از متقاضیان را شامل شده و هر خریدی بسته به نوع کاربرد و کارایی خاص آن صورت می گیرد.

لیست قیمت پودر نانو سیلیکا

قیمت نانو موارد سیلیکا با توجه به کیفیت و مرغوبیت و استفاده از بهترین نوع مواد اولیه بسیار مناسب می باشد.

بازرگانی فروش نانو ذرات سیلیکا قیمت آن را با درنظرگرفتن کیفیت عالی و مرغوبیت آن تعیین کرده و به نمایندگی های فروش این محصول صادر می کند.

این محصول در حجم های بسیار متنوع و بسته بندی های مختلف با درجه خلوص متفاوت نسبت به نوع بهداشتی آن عرضه می گردد. نانو ذرات سیلیکا در گرید صنعتی آن بسیار قیمت پایین تری نسبت به گرید بهداشتی دارد.

شرکت نانو ذرات سیلیکا  یکی از برترین کیفیت های این محصول را در دو گرید صنعتی و بهداشتی تهیه نموده و به بازار های داخلی و خارجی متناسب با قیمت روز و بسیار مناسب و مقرون به صرفه عرضه می کند.

تولیدی نانو ذرات سیلیکا این محصول را در بسته بندی های کیلویی و فله ای به فروش می رساند. قیمت نانو ذرات سیلیکا عمده در بازار داخلی در مقایسه با خرید جزئی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر می باشد.

قیمت روز انواع نانو‌ ذرات سیلیسیوم توسط بازرگانی فروش این محصولات با در نظر گرفتن پارامترهایی نظیر نوع، درجه کیفیت  اندازه آن تعیین شده و به تمامی نمایندگی های فروش وابسته به این  محصول ارسال می گردد.

عمده فروشان نانو ذرات سیلیکا ، انواع مختلفی از این محصول را در نهایت کیفیت با قیمتی بسیار مناسب تر در مقایسه با خرید جزئی به فروش می رساند.

2 دیدگاه

  • با سلام وخداقوت
    یک سوال داشتم در بخشی از متن نوشته اید “از این محصول علاوه بر استفاده در صنعت از جمله: باتری، شیشه، رنگ ها، موم ها، پلاستیک، چینی و سرامیک، نرم کننده ها، سیمان، چسب و غیره در بسیاری از محصولات پزشکی و دارویی و بهداشتی استفاده می گردد.” لطفا منبعی درباره کاربرد نانوذرات سیلیکا در صنعت شیشه بفرمایید. یا توضیحاتی در این خصوص ارائه نمایید.
    با سپاس فراوان

    • سلام وقت بخیر
      لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید یا فرم همکاری ارسال نمایید- همکاران تماس میگیرن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *