شیراز کود نانو

کود نانو در شیراز با قیمت کارخانه به فروش می رسد. خرید کود نانو از تولیدکنندگان در شهرهای بزرگ ایران که توانایی ارسال به سراسر کشور را دارند.
فناوری کود نانو در شیراز در کشاورزی، باغبانی تحولی بزرگ ایجاد کرده است. کود نانو موجب شده سیستمهای کشاورزی طی سالیان بهبود یابد. مصرف کود نانو خطرات زیست محیطی ناشی از کشاورزی را بسیار کمتر می کند.
کود نانو حاوی موادی است که از لحاظ ابعادی بین 1-100 نانو متر می باشد. ریز بود ذرات باعث می شود عناصر مغذی به راحتی در زمان رشد گیاه توسط آن جذب شود. با افزایش نسبت سطح به حجم خصوصیات شیمیایی و فیزیکی ماده اولیه تغییر می کند و موجب عملکرد سریعتر آن می شود.

شیراز کود نانو

مزایای زیستی کود نانو

  • از میزان مصرف آب برای آبیاری محصولات کشاورزی کاسته می شود. صرفه جویی در مصرف آب یک امر حیاتی است.
  • مانع از فرسایش خاک می گردد.
  • از تنش های محیطی ناشی از نوسانات آب و هوایی جلوگیری می کند.
  • آلودگی آبهای زیرزمینی را به طرز چشمگیری کم می کند.
  • مصرف سموم کشاورزی را تا 70 درصد کمتر می کند. مصرف سموم کشاورزی زندگی حشرات مفید برای خاک و گیاه و سایر موجودات را به خطر می اندازد. پس کود نانو سلامت محیط کشت گیاهان را افزایش می دهد.

کود نانو زیستی

فروش کود نانو در شیراز

کشاورزان سراسر کشور می توانند از مزایای کود نانو بهره مند شوند. شیراز از این لحاظ مورد توجه است که کشت گران آن آشنایی بیشتری با محصولات نانو دارند. وجود کارخانه مهم تولید کود نانو در شیراز به صنعت و کشاورزی در این شهر رونق بخشیده است. کودهای نانو مصرف کود های ازته و فسفاته را 50 تا 80 درصد کاهش میدهد. کوئ نانو تبدیل سموم فسفره به فسفر قابل جذب اینکار را میسر می کند. سموم فسفره در اکثر حشره کش ها وجود دارند.
بهترین روش ارسال برای فروش کود نانو باربری ها هستند که انواع پودری و محلول کود را برای خریدار ارسال می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *