نانو کود رویش

نانو کودهای رویش مخصوص گیاهان آ‌پارتمانی از طریق مراکز پخش انواع ابزارهای مورد نیاز کشاورزی قابل عرضه می باشد. با خرید کود رویشی نانو زیبایی محل زندگی دو چندان کنید.

نانو کود رویش

نانو کود رویش

نانو کود رویش که به کودهای گیاهان آپارتمانی معروف هستند برای افزایش رشد گیاهان زینتی و بهتر شدن کیفیت زندگی گیاهان مورد استفاده قرار می گیرند.

ابن کود از دسته کودهای نانو می باشد که از تاییدیه آب و خاک برخوردار می باشد.

نانو کود رویش

واردات کودهای رویشی نانو

شرکت هایی که در زمینه تولید نانو کودها کار می کنند سالانه های انواع  جدید کودهای نانو را در کیفیت ها و کارایی های مختلف به سراسر دنیا ارسال می کنند. این تولیدکنندگان بازار هدف شان کشاورزانی است که به دنبال افزایش برسد گیاهان زمین های کشاورزی خود و همچنین بازدهی بیشتر گیاه می باشند و مدام در حال تعویض کودهای مصرفی برای تحقق این اهدافشان می باشند.

تاجران ایرانی با مغتنم دانستن این فرصت هر ساله میلیون ها دلار انواع کودهای نانو را روانه ی بازار می کنند و از این طریق سود خوبی نیز نصیب شان خواهد شد.

البته وارادات قاچاق این محصول نیز موجب آسیب زدن به تولیدکنندگان داخلی شده و اختلالاتی را در بازارهای فروش ایجاد کرده اند.

نانو کودهای رویش ایرانی یا خارجی؟ 

بسیاری از افراد بر این باورند که نمونه ی خارجی نانو کود رویش از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است.

اگر چه کیفیت بالای نمونه ی خارجی قابل انکار نیست ولی امروزه با توجه به بالا رفتن نرخ قیمت آنها در بازار آمار خرید تولیدات خارجی کاهش یافته است.

در مقابل کیفیت تولیدات داخلی با پیشرفت دستگاه ها و همت تولیدکنندگان داخلی روز ب روز افزایش یافته و مصرف کنندگان را از قشرهای مختلف کشاورزان ب دلیل داشتن قیمت مناسب به سمت و سوی خود کشانده است.

البته برای افزایش آگاهی مردم از این تولیدات داخلی نیاز صرف زمان بیشتر و همچنین تلاش فراوان برای شناساندن  این نانو کودهای روش داخلی می باشیم چرا که در حال حاضر بسیاری از کشاورزان از مزیت های فراوان این تولید داخلی بی اطلاع می باشند.

2 دیدگاه

  • سلام بنده تاحالا ازهرمحصول نانو که خریدکرده ام راضی هستم وحالابرای خریدکودنانوگیاهان آپارتمانی مجدداقصدخرید دارم لطفا راهنمایی کنید

  • سلام بنده تاحالا ازهرمحصول نانو که خریدکرده ام راضی هستم وحالابرای خریدکودنانوگیاهان آپارتمانی مجدداقصدخرید دارم لطفا راهنمایی کنیدخداپاداش درستکاری تان رابدهد،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *