کود نانو کیوی

خرید اینترنتی کود نانو کلات ویژه کیوی در سراسر ایران امکان پذیر است. این کود ویژه باغات کیوی طراحی شده و می تواند حجم و کیفیت محصول را به میزان چشمگیری بالا برد.
از آنجایی که درخت کیوی می تواند در برابر سرما تا ۱۸ درجه زیر صفر را تحمل کند جز گیاهان خزان کننده و نیمه گرمسیری می باشد. درخت کیوی به دلیل داشتن شرایط آب و هوایی در منطقه های محدودی رشد می کند .در ایران بیشتر در استان های گیلان و مازندران پرورش داده می شود.
درخت کیوی به PH پایینی در حدود 5.5 تا 6 نیازمند است.

کود نانو کیوی

اصولاً بهترین نوع خاکی که برای رشد کیوی مناسب است خاک های شنی هوموس دار است. اما حتما برای رشد فوق العاده درخت کیوی نیاز به یک سری از عناصر غذایی دارد که این عناصر با کود دهی نانو کلات در پای درختان کیوی انجام می گیرد.
باغداران برای اینکه به سود خوبی دست پیدا کنند باید برداشت میوه خوبی را از لحاظ کمیت و کیفیت داشته باشند. یکی از راه های معتبر از نظر کارشناسان مورد اطمینان این است که باغداران برای بازدهی عملکرد بالاتر درختان کیوی از کودهای نانو کلات استفاده نمایند، زیرا عناصر غذایی موجود در این نانو کود ها موجب افزایش عملکرد درختان می گردد.

کود نانو کیوی

ترکیبات کود نانو کیوی

پتاسیم، ویتامین ها، 20 نوع پروتئین هیدرولیز شده، کبالت، سیلیس، آهن، فسفر، اسیدهومیک و اسید فولیک، گوگرد، مولیبدن، اسیدهای آمینه، ترکیبات شلاته کننده، منیزیم، منگنز، مس، روی، بور، کلسیم

کود نانو کیوی

مزیت های استفاده از کود نانو کیوی

  • مصرف کود های شیمیایی را تا سقف ۷۰% می کاهد.
  • ممانعت از ریزش شکوفه ها
  • منابع خاک را حفظ میکند و پایدار تر می نماید.
  • افزایش کمیت و کیفیت محصول
  • رشد گیاه را تقویت می کند.
  • روش فتوسنتز گیاه را می افزاید.
  • به دلیل فرمولاسیون خاصی که دارد کمک شایانی به کاهش میزان حشرات و آفت ها می کند.
  • ریشه گیاه درخت کیوی را تقویت می کند.
  • از بین بردن ارگانو فسفره زمین با وجود یکسری باکتری های خوب و مفید. ارگانو فسفات یا ارگانو فسفره یک سم شیمیایی حشرات است که در زمان جنگ جهانی دوم وارد محیط شده است.
  • میزان قدرت جوانه زدن و همچنین میزان باروری گیاه را به طرز خارق العاده ای می افزاید.

کود نانو کیوی

دستور مصرف نانو کود کیوی

میزان مصرف نانو کود کیوی برای 80 تا 100 اصله درخت در حدود 2 الی 3 لیتر از کود نانو همراه 1000 تا 2000 لیتر آب به کار گرفته می‌شود.

زمان مصرف کود نانو کیوی

نانو کود کیوی می تواند به غیر از زمانی که درخت کیوی گل می دهد در تمام فصول سال مورد مصرف قرار گیرد.
اگر نیاز مجدد به استفاده از نانو کود کیوی باشد باید یک ماه از اولین مصرف نانو کود گذشته باشد. در زمان آبیاری می‌توان میزان 1 الی 2 لیتر از این نانو کود کیوی را برای هر 100 اصله درخت به کار برد.

منبع: محصولات نانو ایران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *